NetMonitorPanel

Podpora a diskuse věnovaná webovému prohlížeči Mozilla Firefox.

NetMonitorPanel

Příspěvekod shaniqua » 01.05.2011 12:02

Dobrý den,

pořád se mi ukazuje při zapnutí Mozilly Výzkum NetMonitorPanel s tím, abych označil kdo jsem. Chtěl jsem se zeptat, kde se to dá odstranit, aby se mi to neukazovalo.

Díky

Bob
shaniqua

Re: NetMonitorPanel

Příspěvekod shaniqua » 01.05.2011 12:04

Už sem na to přišel, tak ok :)
shaniqua

NetMonitorPanel

Příspěvekod jitka.svatoborice » 31.10.2011 13:01

Dobrý den,

pořád se mi ukazuje při zapnutí Mozilly Výzkum NetMonitorPanel s tím, abych označila,kdo jsem. S monitoringem nesouhlasím.Jak se z tohoto monitoringu můžu natrvalo odhlásit?Fakt moc děkuji za odpověď.

Díky

jitka
jitka.svatoborice

Příspěvekod poljos » 31.10.2011 20:31

http://www.pc-politika.cz/news-1172-net ... zatel.html
Nemám to. Přes ovládací panely nejde odinstalovat? Anebo odinstalovat toolbar nebo rozšíření Firefoxu (Ctrl+Shift+A)?
Když mi něco nejde a ostatním ano - je chyba určitě u nich! Servisman od Firefoxů je mimo provoz, musíš to opravit sám!
Možnosti, nastavení, předvolby - nakoukni, než začneš nadávat na Firefox! V nabídce Nápověda je opravdu Nápověda!
poljos

Příspěvekod poruba1637. » 30.12.2011 16:02

Jak zruším Výzkum NetMonitor Panel.Díky
poruba1637.

Příspěvekod poljos » 30.12.2011 18:06

Článek jsi četl? Umíš odinstalovat z počítače software, který sis sám nainstaloval a pak pročistit registry? Pokud ne, tak k tomu někoho zavolej.
Když mi něco nejde a ostatním ano - je chyba určitě u nich! Servisman od Firefoxů je mimo provoz, musíš to opravit sám!
Možnosti, nastavení, předvolby - nakoukni, než začneš nadávat na Firefox! V nabídce Nápověda je opravdu Nápověda!
poljos

Příspěvekod praha6 » 17.03.2012 20:48

[quote="shaniqua"]Dobrý den,

pořád se mi ukazuje při zapnutí Mozilly Výzkum NetMonitorPanel s tím, abych označil kdo jsem. Chtěla jsem se zeptat, kde se to dá odstranit, aby se mi to neukazovalo. Navíc mi nefunguje program Pošťák a stále se mi odhlašuje mail. Takto jsem si spolupráci nepředstavovala... Božena
praha6

Příspěvekod Tim » 17.03.2012 21:32

Ten program není od Mozilly. Jen je nastavený, tak by se spouštěl s Firefoxem (mozillou). Lze provést jeho odinstalaci stejně jako kteréhokoli jiného programu. To už záleží na Vašem operačním systému (asi nějaké Windows). Zkusila jste tento postup? V čem je problém?
Tim

Příspěvekod rysavy-pavel » 07.05.2012 09:29

Dobrý den,

pořád se mi ukazuje při zapnutí Mozilly Výzkum NetMonitorPanel s tím, abych označil kdo jsem. Chtěl jsem se zeptat, kde se to dá odstranit, aby se mi to neukazovalo.

Díky, Pavel
rysavy-pavel

Příspěvekod ajavar » 07.05.2012 10:38

Sám sis to nainstaloval,tak to prostě odinstaluj.Nebo si přečti,co už bylo výše napsáno,je k tomu i článek.
ajavar

Další

Zpět na Mozilla Firefox