nejde načíst www.seznam.cz.

Podpora a diskuse věnovaná webovému prohlížeči Mozilla Firefox.

nejde načíst www.seznam.cz.

Příspěvekod Pavoukovo@seznam.cz » 28.08.2012 12:25

Po spuštení firefoxu to nenačte www.seznam.cz,jine věci jdou,jako sms brany,email atd.ukazuje to.že neni nakonfigurována adresa,,int.explorer jde,mam internet od t-mobile a vytahl sem flešku,nez sem vypl firefox a nezavřel sem ho,ani nez vypl notebok,jestli to ma nějaky vyznam nevim dikes mikes,,,,,
Pavoukovo@seznam.cz

Re: nejde načíst www.seznam.cz.

Příspěvekod poljos » 28.08.2012 14:27

A otázka je jaká? Místo těch pěti čárek na konci, bys mohl někde taky udělat otazník.
Pokud se nenačítá Seznam, většinou zabírá promazání Mezipaměti, Cookies a třeba i předlouhé Historie (zkratka Ctrl+Shift+Delete).
Když mi něco nejde a ostatním ano - je chyba určitě u nich! Servisman od Firefoxů je mimo provoz, musíš to opravit sám!
Možnosti, nastavení, předvolby - nakoukni, než začneš nadávat na Firefox! V nabídce Nápověda je opravdu Nápověda!
poljos

Příspěvekod Mikk » 28.08.2012 14:53

Co se zobrazí, když zadáš www.seznam.cz do adresního řádku a odentruješ? Nějaká hláška (prosím přesné znění)?
Mikk

Příspěvekod Kubina » 29.09.2012 13:37

Mě to taky nejde a když zadám adresu http://www.seznam.cz tak mi to napíše...

302 Found
nginx/1.2.0
Kubina

Příspěvekod poljos » 29.09.2012 14:04

To vypadá na část hlavičky domény. Promazal jsi výše uvedené položky? Zkus chvíli počkat a načti stránku znovu (s pomocí Ctrl+F5). Možná měl server nějaký dočasný výpadek.
Když mi něco nejde a ostatním ano - je chyba určitě u nich! Servisman od Firefoxů je mimo provoz, musíš to opravit sám!
Možnosti, nastavení, předvolby - nakoukni, než začneš nadávat na Firefox! V nabídce Nápověda je opravdu Nápověda!
poljos

Příspěvekod Jiří Berton » 01.10.2012 18:29

Spuštení stránek blokuje -antivirus -třeba Avast !Chce ho to vypnout-potože vám to blokuje on :( nebo nastavit-nevim ale co přesně
Jiří Berton

Příspěvekod slavakolar@seznam.cz » 21.10.2014 14:53

Mikk píše:Co se zobrazí, když zadáš www.seznam.cz do adresního řádku a odentruješ? Nějaká hláška (prosím přesné znění)?

a/ po načtení http://www.seznam.cz a odentrování se objeví"aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tento web.
b/ kliknutím na Diagnostiku potíží s propojením se objeví :nepodařilose připojit k zabezpečenému webovému servru http://www.seznam.cz
c/ dále se objevilo: hostitel pravděpodobně není spuštěn,nebo nepodporuje zabezpečené připojení.Systém Windows zjistil problém,který nelze
opravit automaticky.Požádejte o pomoc poskytovatele služeb internetu nebo slavasprávce sítě.
slavakolar@seznam.cz

Příspěvekod poljos » 21.10.2014 15:47

Tak i po dvou letech od vzniku dotazu mi stejně není jasné, co to má tvůj dotaz (pokud je to dotaz, když neobsahuje žádný otazník) společné s Firefoxem a proč píšeš o Internet Exploreru? Microsoft nemá svoje podpůrné fórum? Asi budeš muset udělat tohle:
Požádejte o pomoc poskytovatele služeb internetu nebo slavasprávce sítě.

Nečekaná vycházka z Bohnic někdy dělá divy...
poljos

Zpět na Mozilla Firefox