Mozilla Firefox - nejde spustit

Podpora a diskuse věnovaná webovému prohlížeči Mozilla Firefox.

Mozilla Firefox - nejde spustit

Příspěvekod Fin123 » 11.10.2010 10:58

Přestal mi fungovat Firefox. Pročetl jsem už snad všechno, ale nevím co dělat. Všude se píše "spustit v nouzovém režimu" a to nejde. Nejde mi ani spustit správce profilů. Nejde mi spuistit ani při vypnutém antiviru. Ve správci úloh se ale spouští. Před tím než FF přestal fungovat, jsem neinstaloval žádné doplňky. Tak už nevím. Asi přejdu na jiný prohlížeč, i když jsem byl s ním spokojen. Jo a internet explorer 8 normálně funguje. Díky za radu
Fin123

Re: Mozilla Firefox - nejde spustit

Příspěvekod poljos » 11.10.2010 12:04

Ukonči nejdříve Firefox ve Správci úloh a pak jej zkus spustit v nouzovém režimu - z nabídky Start - Programy - Mozilla Firefox (Nouzový režim). Pokud nenaběhne, odinstaluj celý Firefox (Ovládací panely) a nainstaluj jej znovu. Asi bude vhodnější smazat i stávající složku s profilem.
Když mi něco nejde a ostatním ano - je chyba určitě u nich! Servisman od Firefoxů je mimo provoz, musíš to opravit sám!
Možnosti, nastavení, předvolby - nakoukni, než začneš nadávat na Firefox! V nabídce Nápověda je opravdu Nápověda!
poljos

Příspěvekod Fin123 » 13.10.2010 06:13

To jsem všechno zkoušel. Nouzový režim nejde spustit. Zkoušel jsem spustit tzen program na vytvoření nových profilů a ten taky nejde spustit. Už se mi to jednou stalo, ale po reinstalaci FF se to spravilo. Teď to ale nejde. Jde mi hlavně o záložky. Nejdo ta záložky FF pevést do jiného prohlížeče? Taky jsem zkoušel prográmek Mozilla backup a taky nic. Díky za další rady.
Fin123

Příspěvekod poljos » 13.10.2010 13:36

Záložky si vyexportuj do souboru HTML (z nabídky Záložky - Knihovna stránek - Import a záloha). Pak si je můžeš znovu naimportovat (taky přes Knihovnu stránek).
Když mi něco nejde a ostatním ano - je chyba určitě u nich! Servisman od Firefoxů je mimo provoz, musíš to opravit sám!
Možnosti, nastavení, předvolby - nakoukni, než začneš nadávat na Firefox! V nabídce Nápověda je opravdu Nápověda!
poljos

Příspěvekod Kajazz » 18.10.2010 16:45

...no jo,jenže jak si je vyexportovat,když tedy nejde spustit prohlížeč:-)Mám tentýž problém,s Mozillou se nechci rozloučit,jsem na ni zvyklej,ale o záložky bych nerad přišel.
Kajazz

Příspěvekod poljos » 18.10.2010 17:24

Pokud je nemáš vyexportované jako HTML, tak jsou uložené navíc v souboru places.sqlite ve složce profilu, a dále v souborech .json v podsložce /bookmarkbackups (odtud se dají naimportovat přes Knihovnu stránek - Import a záloha - Obnovit...).
poljos

Zpět na Mozilla Firefox