Vyskakující okna

Podpora a diskuse věnovaná webovému prohlížeči Mozilla Firefox.

Vyskakující okna

Příspěvekod Lenča » 07.11.2013 12:03

Dobrý den, mam problém, vyskakování oken mam zablokované, nicméně neustále ač nejsou vidět mi blokují dané stránky – tzn. nemohu zaškrtnou výber, nemohu otevřít e-mail, protože ač reklama není vidět, přesto tam je a webovou stránku blokuje. Můžete mi poradit co s tím?? Antivir nic nenašel
Lenča

Re: Vyskakující okna

Příspěvekod poljos » 07.11.2013 12:19

protože ač reklama není vidět, přesto tam je a webovou stránku blokuje

S tímto jsem se ještě nesetkal.

Používáš nějaké rozšíření Firefoxu, blokující reklamu - např. Adblock Plus? Pokud ne, nainstaluj si to.
Když mi něco nejde a ostatním ano - je chyba určitě u nich! Servisman od Firefoxů je mimo provoz, musíš to opravit sám!
Možnosti, nastavení, předvolby - nakoukni, než začneš nadávat na Firefox! V nabídce Nápověda je opravdu Nápověda!
poljos

Příspěvekod Lenča » 07.11.2013 12:26

Ten jsem právě nainstalovala a způsobil že okna s reklamou sice nejsou vidět, přesto na stránkách nefungují určité plochy protože tam to okno s reklamou je
Lenča

Příspěvekod poljos » 07.11.2013 14:20

Já nerozumím jazyku tvého kmene. Možná někdo jiný pochopí, o čem mluvíš a jak to myslíš.
Uveď adresu stránky a napiš, co na ní nefunguje.
Když mi něco nejde a ostatním ano - je chyba určitě u nich! Servisman od Firefoxů je mimo provoz, musíš to opravit sám!
Možnosti, nastavení, předvolby - nakoukni, než začneš nadávat na Firefox! V nabídce Nápověda je opravdu Nápověda!
poljos

Příspěvekod jadd » 08.11.2013 16:05

Ona má asi na mysli, nějaké překryvné vrstvy které webmaster umístil přes celou stranu a dal mu neprůhlednost. A klepnutí kamkoliv způsobí nejdříve vyvolání vyskakovacího okna (popup), pak lze teprve přistupovat na samotnou stránku. Pokud je to tento případ budeš potřebovat doplněk k ABP ke skrytí prvků elementhidehelper. A pokud používáš pravidla jako easylist, pravidla sice tam už můžou být ale bez toho doplňku nebudou fungovat pouze s ABP.
Případně doplňěk Stylish pro změnu kaskádových stylů (css) a pak třeba stáhnout již hotový styl pro stránku.
jadd

Příspěvekod Ansam » 09.11.2013 09:44

Doinštaluj si do Firefoxu rozširenie AdBlockPlus a zaraď tu neviditeľnú (prekrytovú) stránku do blokovania.
https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/adblock-plus/
Ansam

Zpět na Mozilla Firefox